zahlavi06.jpg
logo08 kopie1-maličký.png
Tady nejsou vtipy.

Tohle je egomasírující stránka s amatérskými filmy a literaturou Rosany Zvelebilové.

Pro vtipy táhněte zpátky na Facebook!
facebookcom01.png

Bedny - Anotace

Novela.
 
Rozsah: 165 normostran.

Počet ilustrací: 25.
 
Žánr: Dílo není možné jednoznačně zařadit do žánru.
 

 
O čem Bedny jsou?
Příběh vypráví z větší části zazobaný mafián, který vraždí lidi na potkání, takže záporák jako vyšitý.

Tuší, že po něm někdo jde, a paradoxně se těší na to, až ho někdo sejme. Místo rychlé smrti si však vyslouží časově náročný trest, což mu poskytne prostor na sebezpytování. Zatímco hlavní hrdina trpí, nebo spíš chcípe nudou, při mučení, které mu nepřátelé ušili na míru, vzpomíná na dětství, mládí, vražedné řádění a celkově se zamýšlí nad svým dosavadním životem, který se blíží ke konci.

 
01-maly.jpg
Anotace
Co je horší než krutá a ponižující smrt? Asi bejt naživu. Mít podělanej život se vzpomínkama na všechny sračkyy, který se mi přihodily, blbým pocitem z toho, co zrovna dělám, a strachem z budoucnosti, která musí bejt jednoznačně ještě víc na hovnoo než všechno předtím dohromady.

Miliardy a drogovej monopol jsou mi k prdu, protože místo hýření pořád čekám, že mě každou chvíli někdo oddělá. Hlavně proto, že jsem zvrácenej vrahoun a už mám přes stovku zářezů na pažbě. Jenomže lidi se mě bojej a nikdo si na mě necelejch pětatřicet let raději netroufal. Až do teď. Chystá se moje vražda, hurá! Jenom pořád nevím, kdo je takovej borec a má na tohle koule.

Nemám strach z bolesti, smrti nebo toho, co bude potom. Nejvíc se bojím, abych se při tom umírání moc neztrapnil. No, vlastně výtahy jsou horší, ty mi naháněj hrůzu.

 
Titulka-Bedny-10_upraveno-mini.jpg
03.png
05-65-80-maly.jpg
02.png
Nehledejte v tom význam, jenom jsem dala do zápatí random obrázky.
Titulka-Bedny-10_upraveno-mini.jpg
11.jpg
potvrzeni0320172-01.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one